184.

(13 + 9) : 2 = 11
(16 - 7) - (11 - 3) = 1
(63 + 36) : 3 = 33
8 × 4 + 7 = 39
24 : (6 + 2) = 3

185.

3-185.png

186.

60 + 30 = 90 км за годину проїжджає авто.

180 : 90 = 2 год треба автівці, щоб проїхати 180 км.

187.

Нехай х -  це кількість совочків, тоді пасочок х+22 і:
х + 22 + х = 48
2х = 48 - 22
2х = 26
х = 26 : 2
х = 13 совочків
22 + 13 = 35 пасочок

188.

8 × 3 = 24 дорослих їхали в тролейбусі
24 : 4 = 6 дорослих тримали на руках малючків.
6 + 24 + 8 = 38 пасажирів їхало.
6 + 8 = 14 дітей.
24 > 14
На 24 - 14 = 10 дорослих було більше.

189.

99 : 3 + 19 = 52
(88 - 46) : 2 = 21  
(96 - 73 + 5) × 3 = 84  
(52 + 18) : 10 = 7   
10 × (16 + 23) - 49 = 341   

 

47 × 2 + 74 = 168
95 : 5 - 12 = 7
(91 - 64) × 4 = 108
(26 + 31) - (44 - 19) = 32
82 : 2 + 36 : 4 = 50

190.

 124 : 4 = 31 трикімнатних квартир
 124 - 31 = 93 двокімнатних квартир

191.

42 см = 4 дм 2 см
37 см = 3 дм 7 см
58 см = 5 дм 8 см
7 дм 6 см = 76 см
5 дм 4 см = 54 см
9 дм 2 см = 92 см
9 м 3 дм = 93 дм
4 м 5 дм = 45 дм
1 м 8 дм = 18 дм
70 дм = 7 м

192.

2 × 2 = 4 
4 × 4 = 16  
2 × 8 = 16

кельма = 2

молоток = 4

пилка = 18

тачка = 8

193.

54 – a ⋅ 2 = 14
a ⋅ 2 = 54−14
a ⋅ 2 = 40
а = 40 : 2
а = 20

 

4 ⋅ (b – 8) = 28
b − 8 = 28 : 4
b − 8 = 7
b = 7 + 8
b = 15

 

c : 5 + 26 = 36
c : 5 = 36 − 26
c : 5 = 10
c = 10 × 5
c = 50

194.

Будинки на Сливовій х, а будинки на Абрикосовій 5+х.
Тоді:
х + 5 + х = 11
2 × х = 6
х = 3 будинки на Сливовій.

195.

💡 Якщо розрізали трьома розрізами, то шматків має бути 4.
240 : 4 = 60 м.

196.

💡

3-196.png

197.

💡 Cума парних чисел завжди парна, тому — ні.

198.

💡 Каструля    Банка 5 л    Банка 3 л
             8                     0                     0
             5                     0                     3
             5                     3                     0
             2                     3                     3
             2                     5                     1
             7                     0                     1
             7                     1                     0
             4                     1                     3
             4                     4                     0

199.

💡 3292 + 6208 = 9500; 9500 - 3075 = 6425; 6425 - 297 = 6128; 8128 - 2836 = 3192

9080 - 7709 = 1371; 1371 + 2290 = 3661; 3661 + 99 = 3760; 3760 + 5320 = 9080

6000 - 5555 = 445; 445 + 2308 = 2753; 2753 + 1908 = 4661; 4661 + 1339 = 6000

2009 + 3208 = 5217; 5217 + 1959 = 7176; 7176 + 2095 = 9271; 9271 - 7262 = 2009

200.

💡 21, 22, 24, 25

201.

💡 30 + 15 = 45 квартир з балконами.
у 45 : 15 = 3 рази квартир з балконами більше.

202.

💡 1 + 2 + 3 = 6
1 × 2 × 3 = 6

203.

💡 12 : 2 = 6 л

204.

💡 Нехай сторона квадрата була а, тоді його периметр 4а, а площа а × а.
Якщо сторна стане 2а, то периметр буде 8а, що вдвічі більше за початковий. А площа буде 2а × 2а = 4 (а × а), що в чотири рази більше на початкову.

instagramfacebookyoutube

Контакти

valency.rethink@gmail.com

+380 (63) 261 93 43