205.

Для кожного рушника треба по одній прищіпці + одна з самого краю.
9+1 = 10 прищіпок.

206.

Третьокласники ще не знають столиць 100 - 87 = 13 країн.

Отже, на 87−13 = 74 столиці більше вони вже вивчили, ніж ще залишилося довчити.

207.

6 - 2 = 4 см — ширина прямокутника
4 × 6 = 24 см² — площа прямокутника
24 : 2 = 12 см² — площа одного трикутника

Розділити прямокутник на дві рівні частини можна:
діагоналлю в одну і в іншу сторону,
поділивши навпіл ширини і провести між ними лінію,
поділивши довжини і провести там лінію.

208.

1 год 15 хв
40 хв
14 год 10 хв

209.

56 : 6 = 9 остача 2 
32 : 7 = 4 остача 4 
45 : 6 = 7 остача 3 

 

50 : 8 = 6 остача 2 
70 : 9 = 7 остача 7
48 : 5 = 9 остача 3

 

63 : 2 = 31 остача 1
47 : 5 = 9 остача 2
64 : 7 = 9 остача 1

210.

3-210.png

211.

24 × 60 = 1440 хв у добі.
1440 × 7 = 10080 хв у тижні.

212.

10 × 🎂 =  8 × 5 = 40
🎂 =  4

6 × 🥤= 9 × 2 = 18
🥤= 3

🥤 × 🎂 = 6 × 🍔
3 × 4 = 6 × 🍔
12 = 6 × 🍔
🍔= 2

🥤 × 🎂 = 🧃 × 🍔
3 × 4 = 🧃 × 2
12 = 🧃 × 2
🧃= 6

🎂 × 🎂 = 🍦 × 🍔
4 × 4 = 🍦 × 2
16 = 🍦 × 2
🍦= 8

213.

20 : 3 = (18 + 2) : 3 = 6 остача 2

2 сніжки вони запуляли у двері

214.

26 + 8 + 12 = 46 кг — маса всіх посилок вчора.
20 + 17 = 37 кг — маса двох посилок сьогодні.
46 - 37 = 9 кг — маса третьої посилки сьогодні.

215.

1 — 2 × 5
2 — 4 × 2
3 — 4 × 3
4 — 3 × 4

216.

36 : 3 = 12 книг з однієї пачки.
480 : 12 = 40 аркушів в одній книзі.

217.

💡 

3-217.png

218.

💡 Позначимо котлети в зеленій мисці як х, в синій як 2 × х, а на дечку 2 × 2 × х, або 4 × х
2 × х + 4 × х + х = 35
7х = 35
х = 5 котлет у зеленій мисці.
5 × 2 = 10 котлет у синій мисці.
10 × 2 = 20 котлет на дечку.

219.

💡

3-219.png

220.

💡 Є багато варіантів як поставити всі окрім одного, от деякі з них:
43  32  21  14  45   52  (всі крім 13)
31  25  54  43  31  14  (всі крім 12)

221.

💡 24 : 3 = 8 тролейбусів.
24 - 10 = 14 автобусівю.
14 + 24 + 8 = 46 транспортних засобів всього.

222.

💡 360 : 9 = 40 грн коштує кілограм печива.
40 + 8 = 48 грн коштує кілограм цукерок.
48 × 10 = 480 грн коштує 10 кілограмів цукерок.

223.

💡 2309 + 765 = 3074; 3074 - 1005 = 2069; 2069 - 704 = 1365; 1365 - 68 = 1297

8954 - 3215 = 5739; 5739 + 808 = 6547; 6547 + 231 = 6778; 6778 +1981 = 8723

6030 - 253 = 5777; 5777 + 780 = 6557; 6557 - 1190 = 5367; 5367 + 328 = 5695

719 + 846 = 1565; 1565 + 3824 = 5389; 5389 + 1007= 6396; 6396 - 2115 = 4281

224.

💡 Наступне число на два більше ніж попереднє:
100, 98, 94, 88, 80, 70, 58, 44, 28
Наступне число зростає щоразу на один більше, ніж зростало попереднє:
3, 6, 10, 15, 21, 28, 36, 45

instagramfacebookyoutube

Контакти

valency.rethink@gmail.com

+380 (63) 261 93 43