324.

73 : 15 = 4, (остача 13) рядів будуть позаду, отже, у 5 ряду.

326.

567 × 9 = 5103
67 × 8 = 536
123 × 7 = 861
216 × 6 = 1296
333 × 5 = 1665
94 × 4 = 376
930 × 2 = 1860
670 × 1 = 670

327.

4540 + 230 = 4770
7845 - 101 = 7744
365 × 3 =1095
1083 : 3 = 361
963 : 3+372 = 693
(931 + 649) : 2 - 425 = 365

328.

Позначимо вартість олівця як х:
6×х+1 = 4×х+13
2×х = 12
х = 6 грн коштує 1 олівець.
6×6+1 = 4×6+13 = 37 грн всього.

329.

24 : 2 = 12 км/год - швидкість велосипедиста.
12 × 4 = 48 км він подолає за 4 год.

330.

84 : 4 = 21 грн коштує одне горнятко кави.

331.

720 : 4 = 180 плиток треба для одного майданчика.
180 × 9 = 1620 плиток треба для 9 майданчиків.

332.

482659+108227 = 590886
590886+374862 = 965748
965748-483089 = 492659

795803-482504 = 313299
313299+200791 = 514090
514090+281713 = 795803

369258+200891 = 570149
570149+187592 = 757741
757741-388483 = 369258

333.

На 4 × 3 = 12 шматочків розрізали кожен торт.
12 × 2 = 24 шматочки всього.
24 - 3 = 21 гість був на вечірці.

334.

24 × 2 ½ = 24 × 2 + 24 : 2 = 48 + 12 = 60 дощечок всього.
60 : 2 = 30 гойдалок можна зробити.

335.

6 × 7 - 38 = 4
6 × 2 + 23 = 35
4 × 9 - 16 = 20
5 × 5 + 56 = 81
7 × 4 + 21 = 49
9 × 8 - 47 = 25
8 × 8 - 40 = 24
4 × 7 + 53 = 81
3 × 8 + 18 = 42

336.

💡 На верхній грані буде "ь"
Згори буде "е"
На верхній грані буде "ч"

337.

💡 Даша - 1 і 5
Ден - 4
Макс і Нонна - 3
Вася - 2

338.

💡 

482659+108227 = 590886
590886+374862 = 965748
965748-483089 = 492659

795803-482504 = 313299
313299+200791 = 514090
514090+281713 = 795803

369258+200891 = 570149
570149+187592 = 757741
757741-388483 = 369258

339.

💡 Ідуть чоловік і дружина.

340.

💡 Він має полити 1 і 2, та повернутися (10 м), 3 і 4 (30 м), 5 і 6 (50 м), 7 і 8 — 35 м (бо повертатися за відром йому не обов’язково). 10+30+50+35 = 125м. йому треба пройти.

341.

💡 624 : 13 = 48 циклів обертань.

48 × 19 = 912 обертів зробило переднє колесо.

instagramfacebookyoutube

Контакти

valency.rethink@gmail.com

+380 (63) 261 93 43