342.

27×11  = 297 всього вирішено прикладів.
297-121 = 176 прикладів вирішено другого тижня.

343.

25 × 6 = 150 грн на молоко.
60 × 6 = 360 коп на молоко.
2 × 12 = 24 грн на сметану.
80 × 2 = 160 коп на сметану.
3 × 28 = 84 грн на яйця.
12 × 8 = 96 грн на батони.
70 × 8 = 560 коп на батони.
150 + 24 + 84 + 96 = 354 грн на все.
360 + 160 + 560 = 1080 коп = 10 грн 80 коп на все.
Тобто, 364 грн 80 коп на все.

344.

6 × 9 = 54 см² - площа прямокутника, а отже і кількість квадратиків така сама.

345.

36 × 31 = 36 × (30 + 1) = 30 × 36 + 1 × 36 = 1080+36 = 1116 сторінок прочитає Валя за місяць.

346.

13 + 2 = 15 жовтих
13 × 2 = 26 рожевих
Всього 13 + 15 + 26 = 54 желейних ведмедики

347.

5 розрізів утворює 6 шматків.

24 : 6 = 4 м кожний

348.

6 000 × 5 = 30 000 витрачається на ігровий майданчик.
Отже, грошей вистачить на 1 майданчик, і одну лавку.

349.

45 : 5 = 9 рукавів не мають брандспойтів.
45 - 9 = 36 рукавів мають брандспойти.

350.

Хвірточка, ялинка, самшит, школа.
10 + 7 = 17 м — відстань від хвірточки до самшиту + відстань від школи до ялинки.
17 - 15 = 2 м  — відстань від ялинки до самшиту.

351.

2 год = 120 хв.
120 : 20 = 6
6 × 40 = 240 км подолає поїзд за 2 год.

352.

8 × 2 = 16 cм²
Сторона квадрата 4 см

353.

x × 14 = 70
x = 70 : 14
х = 5

x - 138 = 25
x = 25+138
х = 163

123 - x = 67
x = 123 - 67
х = 56

 

67 + х = 83
х = 83 - 67
х = 16

3 × x + 24 = 45
3 × x = 45 - 24
3 × x = 21
x = 21 : 3
х = 7

35 - 2 × x = 5
2 × x = 35 - 5
2 × x = 30
x = 30 : 2
х = 15

354.

200 : 30 = 6 і остача 20 грн, отже 6 авокадо 

355.

💡 Вежа вище супермаркету у 8 разів, а будинок — у 4, отже вежа вище будинка у 8 : 4 = 2 рази.

356.

💡 Пам’ятник менше за вежу у 6 разів, а центр — в 2 рази, отже пам’ятник нижче у 6 : 2 = 3 рази.

357.

💡 Будинок вище магазина у два рази, а дитсадка — у 8 разів, отже магазин більше у 8 : 2 = 4 рази.

358.

💡 Телевежа вище школи у 5×3 = 15 разів.

359.

💡 5200 : 25 = 1040 : 5 = 1000 : 5 + 40 : 8 = 208
5400 : 50 = 540 : 5 = 500 : 5 + 40 : 5 = 108
8350 : 25 = 1670 : 5 = 1500 : 5 + 100 : 5 + 50 : 5 + 20 : 5 = 334
20400 : 50 = 2040 : 5 = 2000 : 5 + 40 : 5 = 408

360.

💡 2 × 12 ½ = 25 cм²

361.

💡 Позначимо всі кульки як х, і складемо таке рівняння:
½ × х + 7 + (½ × х + 7) : 3 = х — множимо обидві частини на 3
1½ × х + 21 + ½ × х + 7 = 3 × х
2 × х + 28 = 3 × х
х = 28 кульок було всього.

362.

💡 Якщо зібрати половинки клітинок, вийде одна клітинка. У фігури є дві пари половинок клітинки, отже дві клітинки. 6+2 = 8 см²

363.

💡 Цибулинки мають стояти в трикутнику.

instagramfacebookyoutube

Контакти

valency.rethink@gmail.com

+380 (63) 261 93 43