224 × 30 - 27 × 16 = 6288
830 : 5 + 413 : 7 = 225
22 × 29 - 99 : 9 = 627
Імбир 5 г
Перець 5 + 5 = 10 г
Гвоздика 5 + 5 +10 = 20 г
Кориця 5 + 5 + 10 + 20 = 40 г
190 : 10 = 19 грн дідусь платить за календар.
25 - 19 = 6 грн дідусь економить коли продає один календар.
6 × 30 = 180 грн заробить дідусь продавши 30 календарів.
8 × x - 13 = 91
8 × х = 91 + 13 = 104
х = 104 : 8 = 13
42 + x : 4 = 70
х : 4 = 70 - 42 = 28
х = 28 × 4 = 112
6 × (73 - x) = 78
73 - х = 78 : 6 = 13
х = 73 - 13 = 60
(x + 9) : 16 = 192
х + 9 = 16 × 192 = 3072
х = 3072 - 9 = 3063
315 : (x - 2) = 15
х - 2 = 315 : 15 = 21
х = 21 + 2 = 23
x × 17 - 51 = 323
х × 17 = 323 - 51 = 272
х = 272 : 17 = 16
158 + x : 12 = 374
х : 12 = 374 - 158 = 216
х = 216 × 12 = 2592
26 × (31 - x) = 338
31 - х = 338 : 26 = 13
х = 31 - 13 = 18
(x + 112) : 6 = 56
х + 112 = 56 × 6 = 336
х = 336 - 112 = 224
800 : (x - 42) = 50
х - 42 = 800 : 50 = 16
х = 16 + 42 = 58
Усього 18 × 12 = 216 стільців
18 × 6000 = 108000 грн - загальна вартість покупки
108000 + 1600 = 109600 грн - загальні витрати
216 × 700 = 151200 грн - виручка від продажу
151200 1 09600 = 41600 грн прибутку.
Скільки всього батонів купив Федько?
Яка ціна батона?
Скільки коштував хліб для школи?
Скільки грошей зі шкільного фонду потрібно віддати Федькові?
Одна поділка на шкалі це 12 : 5 = 2 ⅖, отже не шкалі позначено: 72 + 2 × 2 ⅖ = 72 + 4 ⅘ = 76 ⅘
6 × 82 = 492 км проїхали першого дня
7 × 86 = 602 км проїхали другого дня
1430 − (492 + 602) = 336 км залишилось проїхати
336 : 4 = 84 км/год має бути середня швидкість, щоб встигнути вчасно.
Біляк не може бути блондином, тому він або брюнет, або рудий.
Чернов не може бути брюнетом, тому він або блондин, або рудий.
Руденко не може бути рудим, тому він або блондин, або брюнет.
Оскільки брюнет звертається до Біляка, то значить Біляк не брюнет.
Біляк – рудий
Чернов – блондин
Руденко – брюнет
9 + 8 + 8 + 8 = 33 см
valency.rethink@gmail.com
+380 (63) 261 93 43