83 542 = 80 000 + 3000 + 500 + 40 + 2
84 521 = 80 000 + 4000 + 500 + 20 + 1
756 : 12 + (5248 - 2163) = 3148
1840 × ⅝ = 1150 км проїхав перший потяг.
1840 × 3/10 = 552 км проїхав другий потяг.
1840 - (552 + 1150) = 138 км — відстань між потягами.
x : 12 + 109 = 211
х : 12 = 211 - 109 = 102
х = 102 × 12 = 1224
Щодня Варуся наздоганає Васю на 18 - 12 = 6 сторінок.
Отже їй знадобиться 24 : 6 = 4 дні, щоб його наздогнати
7 кг 750 г × 24 = 186 кг.
4 ц 80 кг : 16 = 30 кг.
2700 : 30 = 90 м — ширина ділянки.
90×2 + 30×2 = 240 м — периметр ділянки.
Аркуші у зошитах аркуші містять дві сторінки (парні і непарні). Аркуш який випав має сторінки 15 і 16. А остання сторінка випавшого аркуша повинна бути парною, тому число 43 виключаємо.
Найменше можливе число, яке підходить, — 34 (тоді попередня сторінка — 33).
34 − 15 + 1 = 20 сторінок або 10 аркушів.
x — маса зразка з Марса
y — маса зразка з Венери
z — маса зразка з Місяця
x + y + z = 5250
x + y = 1120
x + z = 4530
x = 1120 − y
(1120 − y) + z = 4530
z = 4530 − 1120 + y
z = 3410 + y
(1120 − y) + y + (3410 + y) = 5250
1120 + 3410 + y = 5250
4530+y=5250
y = 720 г маса зразка з Венери
x = 1120 − 720 = 400 г маса зразка з Марса
z = 3410 + 720 = 4130 г маса зразка з Місяця
80 × ⅞ = 70 км/год — швидкість другого потяга.
70 + 80 = 150 км/год — їх спільна швидкість.
150 × 2 = 300 км вони проїхали разом (⅔ від всього шляху).
300 + 300 : 2 = 450 км — початкова відстань між потягами.
29 × (8130 - 7807) - 1586 = 7781
29 818 - 68 × (719 - 534) = 17 238
589 × 19 + 295 × 37 = 22106
Спочатку треба відправити 45 і 50 кг, щось з цього залишити на станцію, а щось забрати назад до корабля і там викласти. Відвезти на станцію 80 кг і забрати звідти залишений вантаж. Тоді відправити 50 і 45 кг разом на станцію.
Кожний фотограф зробив по три знімки, використовуючи різні комбінації скельців. Отже всього фотографів (30 + 40 + 20)/3 = 30.
Фотографи, яким попалися три різні скельця (тобто ті, які зробили всі зелені знімки) мали такий набір: жовте, синє, синє/жовте скельце. Вони могли їх комбінувати як Ж+С, С+Ж, С+С/Ж+Ж. Отже, не дивлячись на колір третього скельця, зелених скелець завжди вдвічі більше. А це значить, що всі 40 зелених фотографій зробило 20 фотографів, що також зробили ще 20 жовтих та синіх фотографій. 50 - 20 = 30 фотографій було зроблено, використовуючи 3 однакові скельця, отже 30/10 = 10 фотографам дісталися три однакові скельця.
valency.rethink@gmail.com
+380 (63) 261 93 43