214.

Всього драконенят 9
9 : 3 = 3 драконенятка до кожного валуна

215.

Носи: 8 × 1 = 8 морквин
Руки: 2 × 8 = 16 паличок
Гудзики: 4 × 8 = 32 камінчика

216.

(29 + 7) - (21 - 13) = 36 - 8 = 28
(29 - 7) + (21 - 13) = 22 + 8 = 30
(29 - 7) - (21 - 13) = 22 - 8 = 24
(29 + 7) + (21 + 13) = 36 + 34 = 70
(29 + 7) + (21 - 13) = 36 + 8 =  44
(29 - 7) + (21 + 13) = 22 + 34 = 56
(29 + 7) - (21 + 13) = 36 - 34 = 2

217.

Порахуй, скільки всього з’їли 
11 × 3 = 33 печивка з'їли другокласники
33 - 7 = 26 печивок з'їли семикласники 
26 - 8 = 18 печивками пригостили вчителів
Усі разом з'їли 33 + 26 + 18 = 77 печивок
Для пані Світлани залишилось 80 - 77 = 3 печивка
Вона, мабуть, подужає їх з'їсти, але усе залежить від того, чи смачні печивка.

218.

7 × 30 = 210 днів спатиме їжачок

220.

14 : 2 = 7 сосисок кожній
Квасоля: 7 - 3 - 2 = 2 сосиски на вечерю
Кицюха: 7 - 5 = 2 сосиски на вечерю

221.

Помилка верстки. Між полуничками в останньому рядку має бути "+"

🍓 + 🍓 = 180, отже 🍓 = 90

🍌 - 90 = 250, 🍌 = 250 + 90 = 340

🍐 - 90 = 210, 🍐 = 210 + 90 = 300

Перевірка:

🍌- 40 = 🍐,

340 - 40 = 300

222.

478 + 2 + 3 = 483
478 + 5 = 483
156 + 4 + 3 = 163
156 + 7 = 163
878 + 2 + 4 = 884
878 + 6 = 884

 

713 + 7 + 1= 721
713 + 8 =721
637 + 3 + 6 = 646
637 + 9 = 646
325 + 5 +2 = 332
325 + 7 =332

223.

Дзю зліпив 1 частину, 
Дрю зліпив 1 × 2 = 2 частини,
Фро зліпив 3 × 2 = 6 частин.
Разом виходить 1 + 2 + 6 = 9 частин.

18 : 9 = 2 сніжки одну частину.

Дзю: 1 частина = 2 сніжки.
Дрю: 2 частини = 4 сніжки.
Фро: 6 частин = 12 сніжків.

224.

6 : 3 = 2 л вміщається у глечик

В один літр вміщається 4 його четвертинки, отже 4 горнятка.

6 × 4 = 24 горнятка

225.

(3 + 5) × 7 = 56
4 × 3 + 5 = 17
42 : 6 = 7
8 × 10 = 80
6 × 3 - 9 = 9
(11 + 9) : 4 = 5
(23 - 17) × 2 = 12

226.

2-226.JPG

227.

Маркус: 12 : 2 = 6 метрів мушель
Фердинанд: 12 : 3 = 4 метри мушель

228.

11 × 4 = 44 шматочки
8 × 6 = 48 шматочків
48 - 44 = 4
Шматочків бананів буде більше на 4

229.

Дорога туди і назад (4 + 5) × 2 = 18 грн
Виставка + булочка + сік: 30 грн + 14 грн 50 коп + 8 грн 25 коп = 52 грн 75 коп
Усе разом: 18 грн + 52 грн 75 коп = 70 грн 75 коп

230.

10 хвилин на дев'яту

п’ять хвилин на третю

пів на шосту

 

за чверть п’ята
двадцять хвилин на четверту
10 хвилин на восьму

232.

На шаховій дошці 8 × 8 = 64 клітинки, 32 чорні і 32 білі

233.

6 × 5 = 30 мушель знайшли драконенята
Для шашок потрібно по 12 чорних і білих шашок.

2 × 12 = 24 мушлі, отже вистачить. Мушлі білі, значить фарбувати у чорний треба половину від потрібних

24 : 2 = 12 мушель треба фарбувати

234.

13 варіантів першого ходу.

instagramfacebookyoutube

Контакти

valency.rethink@gmail.com

+380 (63) 261 93 43